Likya Haber Gazetesi, Kalkan, Kaş Antalya Haberler
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

EN ÇOK OKUNANLAR

HABER ARA


Gelişmiş Arama

BU GÜNÜN MANŞETLERİ...

manşetler

SON DAKİKA HABERLERİ....

EKŞİ SÖZLÜK...


CANLI TV İZLE...

YAKINDA...

ÖZELLEŞTİRMELERE HAYIR!

ALEXA

Alexa Certified Traffic Ranking for www.likyahaber.net

SİTEYE GELENLER

free counters

ÇEVRİMİÇİ

Kınık Beldesi'nin MHP teşkilat açılışı

Kınık Beldesi'nin MHP teşkilat açılışı

Tarih 02 Mayıs 2011, 01:04 Editör Özer YILMAZ

MHP Milletvekili Prof. Dr. Yusuf Ziya İrbeç , MHP Genel Başkan yardımcısı Prof. Dr. Tunca Toskay, İl Başkan Yardımcısı ve Milletvekili adaylarının da bulunduğu Kaş İlçesi, Kınık Beldesi Çavdır Köyü yol kavşağında MHP Kaş İlçe Teşkilatı tarafından geleneksel olarak düzenlenen ve 24 Nisan 2011 tarihinde 4.sü gerçekleştirilen pikniğe 3.000 kişi katıldı.

MHP Milletvekili Prof. Dr. Yusuf Ziya İrbeç , MHP Genel Başkan yardımcısı Prof. Dr. Tunca Toskay, İl Başkan Yardımcısı ve Milletvekili adaylarının da bulunduğu Kaş İlçesi, Kınık Beldesi Çavdır Köyü yol kavşağında MHP Kaş İlçe Teşkilatı tarafından geleneksel olarak düzenlenen ve 24 Nisan 2011 tarihinde 4.sü gerçekleştirilen pikniğe 3.000 kişi katıldı.

İrbeç, Kaş İlçesi, Kınık Beldesi’nin teşkilat açılışını yaptı.
Teröristleri sınırda kırmızı halıyla karşıladılar
İrbeç; “Milletçe AKP iktidarının ülkeyi nasıl kaosa sürüklediğini ibretle izlemekteyiz. Açılım açılım dediler, teröristleri sınırda kırmızı halıyla karşıladılar. Bugünkü duruma bakıyoruz, bölücüler sokağa indi. Banka şubesini içindeki personeli ve müşterileriyle yakmaya kalkıyorlar, içeridekiler canlarını zor kurtarıyor. İstanbul’ da her gece onlarca araba kundaklanıyor. Vatandaşların dişlerinden tırnaklarından arttırdıklarıyla aldıkları malları yakılıyor, esnafın dükkanlarının camları kırılıyor veya ateşe veriliyor. AKP hükümeti tehdit ve şantajlara boyun eğiyor, PKK’ nın Meclise girebilmesi için çalışıyor.Bütün bunlardan kurtulmak için vatandaşlarımız tahrik ve tehditlere kapılmadan sandığa gitmeli ve AKP iktidarını sona erdirmelidir. MHP tek başına iktidar olduğunda bütün bunların hesabı sorulacak, polisimizi tokatlamaya kadar varan olayların önü kesilecektir.” şeklinde konuştu.
Esnaf siftah yapmadan tezgah topluyor
Yusuf Ziya İrbeç; Ülkemiz ekonomik olarak da büyük bir darboğazda bulunmaktadır. Çiftçi mazotunu alamaz hale geldi. Kasası 1TL olan domatesi çiftçiler satmaktan ise seralarını bozmayı tercih ediyor. Tarımsal üretimde büyük düşüş var. Böyle giderse gıda ithal eden ülke durumuna düşeceğiz. Vatandaşın alım gücü de düştü. Pazarda esnaf siftah yapmadan tezgah topluyor. Hayvancılığımız da bitme noktasında. Kaçak olarak ithal edilirken yakalanan kırmızı et miktarında rekorlar kırılıyor. Çok ciddi bir gelir dağılımı adaletsizliği var. Bu gelir dağılımı adaletsizliğinden en büyük sıkıntıyı yaşayan grup da emekli grubuyla, çalışanlar grubu.” açıklamasında bulundu.
Hükümet ekonomide pembe tablolar çiziyor
İrbeç; “Hükümet ekonomide pembe tablolar çizerken vatandaşlarımızın hemen her kesimi ekonomik sıkıntılar içerisinde inlemektedir. MHP iktidarında, vatandaşlarımızın her kesimi ekonomik olarak desteklenecek, onurlu bir yaşam sürmeleri için gereken tedbirler alınacaktır.İşsizlik de ülkemizin önemli sorunlarından birisidir. Gezdiğim her yerde iş bulamadığı için kendisi ve ailesi çok zor şartlarda yaşamını sürdürmeye çalışan vatandaşlarla karşılaşıyorum. Ama AKP hükümetinin açıklamalarına bakıyorum ki işsizlik azalmış, İŞKUR’ a işsizlik başvurusunda bulunanların sayısı düşmüş. Ben bunu anlamakta güçlük çekiyorum. Bütün bu sorunların çözümü vatandaşlarımızın bize ses vermesi ve MHP’ yi tek başına iktidar yapmasıdır.” dedi.

Bu haber 2132 defa okunmu?tur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

KÖYLERİMİZDEN HABER

Kaş'a giderken Kaza...

Kaş'a giderken Kaza... Antalya'nın Kaş İlçesi Palamut Köyü'nde oturan Sami Karagül, yakını 35 yaşındaki Yusuf Karagül ve 36 yaşınd...

Cenneti korumak için

Cenneti korumak için WWF Türkiye'nin yürüttüğü Kaş-Kekova Özel Çevre Koruma Bölgesi Deniz Yönetim Planı ve Uygulaması projesi tamaml...
********FARKIN NE****************23 Şubat 2014

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

ANKET

sence; KALAMAR TAVA MI MEZE Mİ?


Tüm Anketler

GOOGLE TERCÜMECopyright © 2005-2012 www.likyahaber.net Tüm hakları acaip bir şekilde saklanmıştır. Kopye eden fena olur!... demedi demeyin... editör-özer yılmaz/elk.mühendisi-yıldız teknik üniv. POSTA ADRESİMİZ; haber@likyahaber.net
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapy: MyDesign Haber Sistemi


porno izle