Hayat Eczanesi açıldı


Açıklama: Kaş'ta Hayat Eczanesi törenle hizmete açıldı. Eczacı Mustafa Eser tarafından açılan Hayat Eczanesi'nin kurdelesini Kaymakam Selami Kapankaya kesti. Açılışa Kaş Belediye Başkanı Vekili Birol Engin, AK Parti İlçe Başkanı Mutlu Ulutaş, CHP İlçe Başkanı Süleyman Özer ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Kategori: KAŞ HABERLERİ
Eklenme Tarihi: 29 Aralık 2012
Geçerli Tarih: 08 Aralık 2021, 12:56
Site: Likya Haber Gazetesi, Kalkan, Kaş Antalya Haberler
URL: http://www.likyahaber.net/haber/haber_detay.asp?haberID=3517


Hayat Eczanesi açıldı

Kaş'ta Hayat Eczanesi törenle hizmete açıldı. Eczacı Mustafa Eser tarafından açılan Hayat Eczanesi'nin kurdelesini Kaymakam Selami Kapankaya kesti. Açılışa Kaş Belediye Başkanı Vekili Birol Engin, AK Parti İlçe Başkanı Mutlu Ulutaş, CHP İlçe Başkanı Süleyman Özer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Kaş'ta Hayat Eczanesi törenle hizmete açıldı. Eczacı Mustafa Eser tarafından açılan Hayat Eczanesi'nin kurdelesini Kaymakam Selami Kapankaya kesti. Açılışa Kaş Belediye Başkanı Vekili Birol Engin, AK Parti İlçe Başkanı Mutlu Ulutaş, CHP İlçe Başkanı Süleyman Özer ve çok sayıda vatandaş katıldı. Kaymakam Kapankaya, Kaş'a her açılan yeni işletmenin Kaş'a katkı, iş, aş ve hizmet olarak döndüğünü söyledi. Yeni işyerleri vatandaşlar kadar yöneticileri de mutlu ettiğini anlatan Kaymakam Kapankaya, "Bir iş kolundaki iş yerlerinin çokluğu, tatlı bir rekabet ortamı içinde hizmette kaliteyi artırır. Kaş'ın 7'nci eczanesinin hayırlı olmasını, iyi hizmet vermesini diliyorum" dedi.