Likya Haber Gazetesi, Kalkan, Kaş Antalya Haberler
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

EN ÇOK OKUNANLAR

HABER ARA


Gelişmiş Arama

BU GÜNÜN MANŞETLERİ...

manşetler

SON DAKİKA HABERLERİ....

EKŞİ SÖZLÜK...


CANLI TV İZLE...

YAKINDA...

ÖZELLEŞTİRMELERE HAYIR!

ALEXA

Alexa Certified Traffic Ranking for www.likyahaber.net

SİTEYE GELENLER

free counters

ÇEVRİMİÇİ

KAŞ KAYMAKAMIMI SELAMİ KAPANKAYA'NIN YENİ YIL KUTLAMA MESAJI

KAŞ KAYMAKAMIMI SELAMİ KAPANKAYA'NIN YENİ YIL KUTLAMA MESAJI

Tarih 29 Aralık 2012, 19:06 Editör Özer YILMAZ

KAŞ KAYMAKAMIMI SELAMİ KAPANKAYA'NIN YENİ YIL KUTLAMA MESAJI

KAŞ KAYMAKAMIMI SELAMİ KAPANKAYA’NIN YENİ YIL KUTLAMA MESAJI

 

        İnsanlar tarihin ilk çağlarından beri olayları zaman içinde kolaylıkla belirlemek için yılı aylara, ayları haftalara, haftaları günlere bölmüşlerdir. Olayları takip edebilmek için düzenlenen bu takvimin sıfırlanıp yeniden başladığı kabul edilen yılbaşları, zaman içinde insanların kendilerini yenilemeleri, yeni yılla birlikte yeni başlangıçlara adım atmaları için bir fırsat olarak değerlendirilmeye başlanmıştır. Yeni yılla birlikte yeni umutlar, güzel beklentiler, tüm dünya için iyimser dileklerin egemen olduğu bir ortam oluşmakta, insanların yaşama dair hevesleri pekiştirmektedir.

        Üzüntü ve sevinçleriyle bir yılı daha geride bırakıyor, umut ve beklentilerle yeni bir yıla giriyoruz. Beklentilerimizin gerçeğe dönüşmesinde bireysel ve kurumsal çalışmalarla hedeflenen yere ulaşmanın ana kaynağının yine bireyin bizzat kendisi olduğunu, insanın kendi mutluluğunun çevresinin mutlu ve huzurlu olması ile tam bir anlam kazanacağını vurgulamak istiyorum.

      Daha iyi hizmet verebilmek ve içinde bulunduğumuz dönemde başarıdan söz edebilmek için saydam yönetim anlayışını etkin kılabilmek, katılımcı demokrasi, etik değerler temelleri çerçevesinde işleyen bir düzeni yaşama geçirebilmek adına, şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonrada Kaymakamlığımız ve Devletimizin tüm Kurum Amirleri kapılarını her zaman halkımıza açık tutacak ve el birliği ile ihtiyacımız olan çözümler üretilmeye devam edilecektir.

       Çağdaş yaşamın evrensel değerleri, yüzyıllardır akıl ve sağduyu ile geliştirilmiş birikimler olarak karşımızda durmaktadır. İnsanlığın ortak zenginliği olan bu birikimlerden yararlanmanın önemli bir kazanım olduğunu unutmadan, her alanda ilerlemenin içinde yer almalı ve gelişime katkıda bulunarak geleceğe güvenle bakmalıyız.

       Gerçek bir kalkınmadan söz edebilmek için gerekli olan, eğitim düzeyinin yükseltilmesi, eğitilmiş ve uzmanlaşmış işgücünün artırılması, tüm nüfusun sosyal güvenlik korumasına alınması da önceliklerimiz arasındaki yerini almıştır. Çalışmalarımıza bu alanlarda hız vererek halkımıza hizmet etmeye devam etmekteyiz.

        Bu zamana kadar yaşanmış olumlu yada olumsuz birikimlerin ışığında, 2013 yılının Ulusumuza, ülkemize, dünyamıza ve tüm insanlığa barış, kardeşlik, huzur ve mutluluk getirmesini diliyor, Kaş'lı hemşehrililerimin ve tüm kamu personelimizin Yeni Yılını en içten dileklerimle kutluyorum.  28.12.2012

                                                                                                                                                           Selami KAPANKAYA                                                                                                                           Kaş Kaymakamı      

Bu haber 2499 defa okunmu?tur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

KAŞ HABERLERİ

Dört yılı bir kitapla anlattı

Dört yılı bir kitapla anlattı Kaş Belediye Başkanı Abdullah Gültekin, dört yıllık çalışmalarını bir kitapla kamuoyuna anlattı.

Vakıf yardıma koştu

Vakıf yardıma koştu Kaş Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) 2012 yılında ihtiyaç sahibi 2 bin 722 kişiye toplam 832 bin lira y...
********FARKIN NE****************23 Şubat 2014

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

ANKET

sence; KALAMAR TAVA MI MEZE Mİ?


Tüm Anketler

GOOGLE TERCÜMECopyright © 2005-2012 www.likyahaber.net Tüm hakları acaip bir şekilde saklanmıştır. Kopye eden fena olur!... demedi demeyin... editör-özer yılmaz/elk.mühendisi-yıldız teknik üniv. POSTA ADRESİMİZ; haber@likyahaber.net
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapy: MyDesign Haber Sistemi


porno izle