Likya Haber Gazetesi, Kalkan, Kaş Antalya Haberler
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

EN ÇOK OKUNANLAR

HABER ARA


Gelişmiş Arama

BU GÜNÜN MANŞETLERİ...

manşetler

SON DAKİKA HABERLERİ....

EKŞİ SÖZLÜK...


CANLI TV İZLE...

YAKINDA...

ÖZELLEŞTİRMELERE HAYIR!

ALEXA

Alexa Certified Traffic Ranking for www.likyahaber.net

SİTEYE GELENLER

free counters

ÇEVRİMİÇİ

AYIN OKURLARI

AYIN OKURLARI

Tarih 04 Ağustos 2012, 19:07 Editör Özer YILMAZ

Kaş Atatürk İlçe Halk Kütüphanesi tarafından uygulanan "Ayın Okuru" seçilmesi devam ediyor. Her ay kütüphaneden en çok kitap okuyanlar seçilerek kütüphanenin "Ayın Okuru" köşesinde ilan ediliyor. Ayın birincisin fotoğrafı unvanı ile birlikte panoya asılıyor.

AYIN OKURLARI

Kaş Atatürk İlçe Halk Kütüphanesi tarafından uygulanan “Ayın Okuru” seçilmesi devam ediyor. Her ay kütüphaneden en çok kitap okuyanlar seçilerek kütüphanenin “Ayın Okuru” köşesinde ilan ediliyor. Ayın birincisin fotoğrafı unvanı ile birlikte panoya asılıyor.


OKUYAN NESİL GELİYOR!

Alınan istatistikî sonuçlar ise yüz güldüren türden. İlk On’a giren okurlarımızın okuduğu kitapların toplamı 500’ün üzerinde. Mesela Nisan ayında ortalama 700 kitap okunmuş. Bunun anlamı şu: İlk On’a giren okurlar ayda ortalama 50 ila 70 kitap okuyor. Okuma sayısın en düşük olduğu ay ise Haziran. Okulların tatil olması, sınavlar, göç hazırlıkları, tatil planları kitap okumayı öteleyen etkenler olduğu tespitlerimiz arasında. Ancak o ayda bile rakam 504 ile sabitlenmiş durumda.

Bir başka sevindirici taraf da aylık ödünç verilen kitap işlem sayısı 2000’in altına hiç inmemesi. 2011 yılı Temmuz ayından itibaren 1000 rakamına ulaşan ödünç verme işlemi 2012 yılının ilk ayından itibaren alt sınır 2000 olarak belirlenmiştir, elde edilen rakamlarca.

Kişilerin bakış açıları, hayat görüşleri ne olursa olsun gerçek şu: “Gelecekten Umutluyuz’” Çünkü gençlerimiz OKUYOR ve “O K U M A K   A Y D I N L A N M A K T I R !”

Bu haber 2738 defa okunmu?tur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

KÜLTÜR & SANAT

LİKYA HABER YAZIYOR...

LİKYA HABER YAZIYOR... LİKYA HABER YAZIYOR...

Ah Yalan Dünya...

Ah Yalan Dünya... SEN BENİ GÖNLÜMCE MUTLU MU SANDIN...
********FARKIN NE****************23 Şubat 2014

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

ANKET

sence; KALAMAR TAVA MI MEZE Mİ?


Tüm Anketler

GOOGLE TERCÜMECopyright © 2005-2012 www.likyahaber.net Tüm hakları acaip bir şekilde saklanmıştır. Kopye eden fena olur!... demedi demeyin... editör-özer yılmaz/elk.mühendisi-yıldız teknik üniv. POSTA ADRESİMİZ; haber@likyahaber.net
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapy: MyDesign Haber Sistemi


porno izle