Likya Haber Gazetesi, Kalkan, Kaş Antalya Haberler
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

EN ÇOK OKUNANLAR

HABER ARA


Gelişmiş Arama

BU GÜNÜN MANŞETLERİ...

manşetler

SON DAKİKA HABERLERİ....

EKŞİ SÖZLÜK...


CANLI TV İZLE...

YAKINDA...

ÖZELLEŞTİRMELERE HAYIR!

ALEXA

Alexa Certified Traffic Ranking for www.likyahaber.net

SİTEYE GELENLER

free counters

ÇEVRİMİÇİ

İL GENEL MECLİSİ TOPLANTI GÜNDEMİ

İL GENEL MECLİSİ TOPLANTI GÜNDEMİ

Tarih 29 Aralık 2010, 21:28 Editör Özer YILMAZ

İL GENEL MECLİSİ TOPLANTI GÜNDEMİ

 

T.C.

ANTALYA İL ÖZEL İDARESİ

İl Genel Meclisi Başkanlığı

İL GENEL MECLİSİ TOPLANTI GÜNDEMİNİN

DÖNEMİ

BİRLEŞİMİ

TARİHİ

SAATİ

TOPLANMA YERİ

21

71.

03/01/2011

14.00

İL GENEL MECLİSİ TOPLANTI SALONU

1- Yoklama ve Açılış.

2- Antalya İl Genel Meclisinin 10 Aralık 2010 tarihli 70. birleşimine ait tutanak özetinin okunması ve işarı oyla oylanması.

3- 5302 sayılı İl Özel İdaresi Kanununun 17. maddesi uyarınca Denetim Komisyonuna gizli oyla üye sayısı üçten az, beşten çok olmamak üzere seçim yapılması.

4-İlimiz Muratpaşa İlçesi Yüksekalan Mahallesi 5248 ada 16 parsel nolu 302 m2 yüzölçümlü taşınmazın 280 m2’si  Antalya İl Özel İdaresi adına, 22 m2’si de Ahmet Acun adına kayıtlı olduğundan Ahmet Acun varisi Hatice Gedik’in İl Özel İdaresine verdiği dilekçesi ile; 280 m2’lik İl Özel İdaresine ait hisseyi satın alma talebinde bulunduğundan, konu ile ilgili İl Özel İdaresi İmar ve İnşaat Dairesi Başkanlığının teklifinin görüşülmesi.

5- Antalya imar planında temel eğitim alanı olarak ayrılan İlimiz Muratpaşa İlçesi Muratpaşa Mahallesi 4492 ada 12 parsel nolu taşınmazda hissesi bulunan Süleyman Ece varisleri ile 4492 ada 14 parsel nolu taşınmazda hisseleri bulunan Ayşe Kepez ve Celal Özkan isimli vatandaşlar hisselerini okul yapılmak şartı ile Antalya İl Özel idaresine bağışlama talebinde bulunduklarından konu ile ilgili İl Özel İdaresi İmar ve İnşaat Dairesi Başkanlığının teklifinin görüşülmesi.

6-İl Genel Meclisinin 11.06.2010 tarih ve 431 sayılı kararı ile mülkiyeti İl Özel İdaresine ait, İlimiz Korkuteli İlçesi Bozova Beldesinde bulunan soğuk hava deposunun bakım ve onarıma ihtiyacı olduğu, söz konusu tesisin bakım ve onarımı için yaklaşık olarak KDV dahil 350.000,00 TL ödeneğe ihtiyaç duyulduğu, tesisin İlçeye 20 km uzaklıkta olduğu, korunma ve işletme zorluklarının da göz önüne alınarak soğuk hava deposunun nasıl değerlendirileceği (satış-kiralama) ile ilgili İl Özel İdaresi İmar ve İnşaat Dairesi Başkanlığının 17.12.2010 tarih ve 6257 sayılı teklifinin görüşülmesi.

7-İlimiz Serik İlçesi Boztepe Köyü TİGEM üretim çiftliği mevkiinde bulunan 8 adet derin sondaj kuyusu suyunu içme ve kullanma amaçlı kullanmak üzere 15.02.2005 tarihinden itibaren 6 yıl süre ile kiralayan TURAŞ Turizm ve Ticaret A.Ş.’nin kira süresi 15.02.2011 tarihinde sona ereceğinden, bahse konu 8 adet derin sondaj kuyusu suyunun söz konusu firmaya kiraya verilip verilmeyeceği ile ilgili Antalya İl Özel İdaresi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığının 14.12.2010 tarih ve 1944 sayılı teklifinin görüşülmesi.

8-İlimiz Gazipaşa İlçesi Şahinler Köyü Maha Yaylası Mahide Mevkiindeki su kaynağından 0,07 lt/sn debili suyu tarımsal amaçlı kullanılmak üzere Musa KILINÇ’a  kiraya verilip verilmeyeceği ile ilgili Antalya İl Özel İdaresi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığının 14.12.2010 tarih ve 2617 sayılı teklifinin görüşülmesi.

9- 5302 sayılı Kanun ve İl Özel idaresi Norm Kadro İlke ve Standartlarına Dair Yönetmelik ile sağlanan imkan çerçevesinde, İl Özel İdaresi kadrolarında boş bulunan Teknik Hizmetler sınıfındaki 23 Mühendis, 2 Tekniker, 2 Teknisyen, 1 Kimyager, 3 Şehir Plancısı, 3 Mimar, 1 Sanat Tarihçisi, 1 Arkeolog, Avukatlık Hizmetleri sınıfında 1 Avukat ile Sağlık Hizmetleri sınıfındaki 1 Tabip, 1 Laborant ve 1 Veteriner Hekimin 2011 yılında hizmetine ihtiyaç duyulduğundan, tam zamanlı sözleşmeli personel statüsünde çalıştırılması karşılığında ödenecek ücretlerin tespit edilmesi ile ilgili Antalya İl Özel İdaresi İnsan kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığının 24.12.2010 tarih ve 2195 sayılı teklifinin görüşülmesi.

10- Antalya İl Özel İdaresinde Harita Kadastro Teknikerliği diplomasına sahip ve teknik personel olması nedeniyle sürekli işçi kadrosuna geçirilemeyen işçilerimizden Rauf DENİZER ve işçi Ahmet BICIOĞLU ‘nun İl Özel İdaresinde geçici iş pozisyonunda işçi çalıştırılmasına dair yönetmeliğin geçici 1.maddesinin 1. bendine istinaden 2006 yılındaki çalışma süresi 6 aydan az olan Ahmet BICIOĞLU’nun 2011 yılında 5 ay 29 prim/gün süreyle, aynı yönetmeliğin 2. maddesinin 1. bendine istinaden 2006 yılındaki çalışma süresi 360 prim/gün olan Rauf DENİZER’in 2011 yılında da 360 prim/gün çalıştırabilmesi için karar verilmek ve ekli işçi vize cetvellerinin onaylanması ile ilgili Antalya İl Özel İdaresi İnsan kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığının 23.12.2010 tarih ve 2261 sayılı teklifinin görüşülmesi.

11-İlimiz Alanya İlçesi Çakallar Köyü hudutlarında bulunan Manavoğlu (Alara) Kalesinin turizme kazandırılması açısından söz konusu yerin basın aracılığı ile tanıtılması için gerekli işlemin yapılması ile ilgili Turizm Komisyonu ile Basın ve Halkla İlişkiler Komisyonu raporunun görüşülmesi.

12-İlimiz Kepez İlçesi Turgut Reis İlköğretim Okulunun tuvaleti yetersiz kalmakta ve okulun onarım ve bakıma ihtiyacı bulunduğundan, konu hakkında verilen öneri ile ilgili Eğitim Kültür ve Sosyal Hizmetler Komisyonu raporunun görüşülmesi.

13-İlimiz Muratpaşa İlçesi Emel Sevgi Taner İlköğretim Okulunun onarımı konusunda verilen öneri ile ilgili Eğitim Kültür ve Sosyal Hizmetler Komisyonu raporunun görüşülmesi.

14- Yerel, ulusal ve uluslar arası tüm gerçekleri gözeterek Antalya’nın genel olarak ekonomik, sosyal ve kültürel potansiyelini özel olarak tanıtım, ticaret, sanayi, hizmet, turizm ve işgücü kaynaklarını doğal zenginliklerini değerlendirecek verimli karlı ve üretici girişimlerle değerlendirmek, yatırımlar yapmak, görev alanı ile ilgili her türlü ticari, sanayi, tarım, madencilik, enerji, inşaat, turizm, pazarlamacılık, mümessillik, sağlık, eğitim, geleneksel el sanatları gibi alanlarda doğrudan veya tüm bu konu ve alanlarda faaliyet gösteren işletme yada şirketlerle ortak faaliyetlerde bulunmak, örnek tesisler, şirketler kurmak, kurulmuş şirketlere iştirak etmek üzere İl Genel Meclisimizin 28.11.2010 tarih ve 938 sayılı kararı ile kurulması uygun görüldüğü, ANSA Özel Eğitim ve Özel Sağlık Kültür Turizm İnşaat Tarım İçecek Ticaret Limitet Şirketinin her bir payı 150,00 TL olan 100 paya ayrılmış l5.000,00TL’lik sermayeye sahip olacak ve bu sermayenin % 2'si olan 300,00TL’si Antalya Öğretim ve Eğitim Vakfına, %98’i olan 14.700,00TL ise Antalya İl Özel İdaresine ait olmak üzere kısa adı ANSA olup, Merkezinin Antalya’da olacağı, 5302 Sayılı Kanunun 52.maddesi uyarınca kurulacak şirkete yukarıda belirtilen sermaye oranında İlimiz Özel İdaresinin ortak olup olmayacağı; Şirketin kurulması ve İdarenin ortak olması uygun görüldüğü takdirde 4046 sayılı Kanunun 26.maddesine göre gerekli Bakanlar Kurulu Kararı ve diğer işlemleri yapmak üzere Antalya İl Özel İdaresini kurulacak şirkette Antalya Valisi Dr.Ahmet ALTIPARMAK ile İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Faruk KARACAY tarafından temsil edilmesi için yetki verilmesi teklifi ile ilgili Plan ve Bütçe Komisyonu, Hukuk Komisyonu ile Özel İdare Komisyonuna raporlarının görüşülmesi.


İL GENEL MECLİSİ TOPLANTI GÜNDEMİNİN

DÖNEMİ

BİRLEŞİMİ

TARİHİ

SAATİ

TOPLANMA YERİ

21

71.

03/01/2011

14.00

İL GENEL MECLİSİ TOPLANTI SALONU

15- Antalya İli Serik İlçesi Merkez 1 Nolu Sağlık Ocağının bakım ve Onarımının 2011 yılında yapılması konusunda verilen öneri ile ilgili Sağlık Komisyonu raporunun görüşülmesi.

16-Akdeniz Sanayi Sitesi Sağlık Kompleksi yapım işi için 2009’da 150.000 TL, 2010 yılında 200.000TL, 2011 Yılında 300.000TL ayrılmış olup, söz konusu kompleksin yıllara sari ihalesinin yapılması ile ilgili verilen öneri konusunda hazırlanan Sağlık Komisyonu ile Plan ve Bütçe Komisyonu raporlarının görüşülmesi.

17- İlimiz Muratpaşa İlçesi Kocademir İlköğretim Okulunun eski binasının yıpranan çatısının ve bahçesinin onarılması işinin Meclis gündemine alınması ile ilgili verilen öneri ile ilgili Eğitim Kültür ve Sosyal Hizmetler Komisyonu ile Çevre Park ve Bahçeler Komisyonu raporlarının görüşülmesi.

18- İlimiz Kumluca İlçesi Çaltı Köyü Yanıklar Mahallesi yolunun altyapıları yapılarak 2011 yılı programı dahilinde 1. kat asfalt yapılması ile ilgili verilen öneri ile ilgili Köye Yönelik Hizmetler Komisyonuna raporunun görüşülmesi.

19- Antalya Alanya İlçesi Yaylakonak Köyü Üçpınar Mevkiindeki su kaynağının Garipli mevkiinde içme suyu bulunmayan 7 haneye içme suyu olarak bağlanması, Aşağımarif altında bulunan ve Midan Mahallesinin kullanmakta olduğu su kaynağının Garipli mahallesinde içme suyu bulunmayan 7 hane için etüt ve projesinin yapılarak değerlendirilmesi,  etüt proje aşamasında bu hususların göz önünde bulundurulması ile ilgili verilen öneri konusunda Tarım ve Orman Komisyonuna raporunun görüşülmesi.

20- İlimiz Serik İlçesi 2010 yılı yatırım programında olup da yapılamayan köprü, menfez ve spor kompleksi için ayrılan ödeneklerin 2011 yılına aktarılması ile ilgili verilen öneri konusunda  Plan ve Bütçe Komisyonuna raporunun görüşülmesi.

21- İlimiz Kumluca İlçesi Çaltı Köyü Yamanlar ve Uzundamlar Mahalleleri sulama suyunun etüt ve projesinin 2011 yılında yapılarak programa alınması ilgili verilen öneri konusunda Tarım ve Orman Komisyonu raporunun görüşülmesi.

22- İlimiz Gündoğmuş İlçesinin merkezinde 6 adet diyaliz (böbrek) hastası bulunduğu, Gündoğmuş köylerinde de hastaların olduğu, bazı hastaların günde 3 saat yolculukla Alanya ya da Manavgat’ta bulunan merkezlere gelmek için zaman, emek ve akaryakıt harcadıkları, bazıları da periton diyaliz yaparak gayri sıhhi şartlarda tedavilerini yaptırdıkları, Gündoğmuş İlçesine bir diyaliz ünitesi alınarak hastaların mağduriyetinin giderilmesi ile ilgili verilen öneri konusunda Plan ve Bütçe Komisyonu ile Sağlık Komisyonu raporunun görüşülmesi.

23- Antalya Konyaaltı İlçesi Geyikbayırı Köyü 52 evler mevkiinde arazisi kooperatif tarafından ayrılan yere gençlerin spor faaliyetlerini yapabilmeleri için futbol sahası yapılması ile ilgili verilen öneri konusunda Gençlik ve Spor Komisyonu raporunun görüşülmesi.

24- İlimiz Serik İlçesi Hasdümen Köyü Yumaklar Mahallesi içme suyuna ayrılan 10.000TL’nin Akbaş Köyü Göcükler Mahallesine aktarılması ile ilgili verilen öneri konusunda Plan ve Bütçe Komisyonu raporunun görüşülmesi.

25-İlimiz Serik İlçesi Haskızılören Köyü Sazak Mevkiine 1 adet kutu menfez yapım işi için ayrılan 20.000TL’nin Karıncalı Köyü Hacımusalar Deresi köprü yapım işi için bütçeden 20.000,00TL’nin aktarılması  ile ilgili verilen öneri konusunda Plan ve Bütçe Komisyonu raporunun görüşülmesi

26- İlimiz Serik İlçesi Şatırlı Köyü menfez yapım işi için ayrılan 40.000TL’nin Serik İlçesi Karıncalı Köyüne bağlı Hacımusa mevkiine menfez yapılması işi için aktarılması ile ilgili verilen öneri konusunda Plan ve Bütçe Komisyonu raporunun görüşülmesi.

27- İlimiz Serik İlçesi Yeşilvadi Köyü Karakuz Mahallesi menfez yapım işi için ayrılan 40.000TL’nin Serik İlçesi Haskızılören Köyü Sazak Mevkii menfez yapım işi için aktarılması ile ilgili verilen öneri konusunda Plan ve Bütçe Komisyonu raporunun görüşülmesi.

28-İlimiz Serik İlçesi Etler Köyü Hapılar Mevkii 1 adet kutu menfez yapım işi için ayrılan 35.000TL’nin Serik İlçesi Üründü Köyü menfez yapım işi için aktarılması ile ilgili verilen öneri konusunda Plan ve Bütçe Komisyonu raporunun görüşülmesi.

29- İlimiz Serik İlçesi Demirciler Köyü menfez yapım işi için ayrılan 20.000TL’nin Serik İlçesi Üründü Köyü menfez yapım işi için aktarılması ile ilgili verilen öneri konusunda Plan ve Bütçe Komisyonu raporunun görüşülmesi.

30- Antalya İli Serik İlçesi köylerinin 2010 yılı yatırım programında olup da yapılmayan asfalt stabilizelerin 2011 yılı İl Özel İdaresi yatırım programında yapılması ile ilgili verilen öneri konusunda Plan ve Bütçe Komisyonu raporunun görüşülmesi.

31- Antalya İli Serik İlçesi Dorumlar Köyü sınırları içerisinde tarım alanının sulanabilmesi için tarımsal amaçlı trafoya ihtiyaç olduğu konusunda Plan ve Bütçe Komisyonu raporunun görüşülmesi.

32- İlimiz Manavgat İlçesi Kırkkavak Köyü Han Mahallesi Gorum Mevkiinden Başgölcük’e kadar olan 5 km’lik kısmın yol ağına alınması ile ilgili verilen öneri konusunda Köye Yönelik hizmetler Komisyonu raporunun görüşülmesi.

33- İlimiz Elmalı İlçesi Yapraklı Köyünde 2010 yılı programında bulunan yol açılması işinin sehven stabilize olarak yazıldığı, bu nedenle bu yolun yol onarımı olarak konu değişikliği yapılması ile ilgili verilen öneri konusunda Köye Yönelik Hizmetler Komisyonu raporunun görüşülmesi.

34- Antalya ili Alanya ilçesi Demirtaş Belediyesi içersinde bulunan Keşefli, Seki, İshaklı, İspatlı ve Aliefendi köylerinin mücavir alanına alınması ile ilgili İmar ve Bayındırlık Komisyonu raporunun görüşülmesi.

35- İlimiz Döşemealtı İlçesi sınırları içerisinde bulunan Organize Sanayi Bölgesinde bazı şirketlerin ve hafriyatçıların, ruhsatsız bölgeden kaçak hafriyat aldıkları konusunda verilen öneri ile ilgili Maden Ocakları ile Ruhsatları İnceleme Komisyonu raporunun görüşülmesi.

36-Antalya İli Aksu İlçesine bağlı ve Serik İlçesine bağlı Gebiz sınırları içerisinde faaliyet gösteren kum ve çakıl ocaklarının denetlenmesi ile ilgili verilen öneri ile ilgili Maden Ocakları ve Ruhsatları Denetleme Komisyonuna raporunun görüşülmesi.


İL GENEL MECLİSİ TOPLANTI GÜNDEMİNİN

DÖNEMİ

BİRLEŞİMİ

TARİHİ

SAATİ

TOPLANMA YERİ

21

71.

03/01/2011

14.00

İL GENEL MECLİSİ TOPLANTI SALONU

37-İl Genel Meclisinin 23.11.2010 tarih ve 856 sayılı kararında; İlimiz Gazipaşa İlçesi Şahinler Köyü Ortamaşat mevkii içmesuyu yapımı için ayrılan ödeneğin, köyde yerleşim biriminin tespiti yapılmadığından, Söz konusu Köy için ayrılan 50.000 TL ödeneğin Gazipaşa Kırahmetler Köyü köy içmesuyu işi ihalesinin yapımında kullandırılmak üzere aktarılmasının uygun bulunduğu hususundaki kararın incelenmesi neticesinde; Mahalli İdareler Bütçe ve Muhasebe Yönetmeliğinin 36. maddesi (ç) bendinde “Projeli yatırımlar içerisinde bulunan bir ödeneğin başka bir hizmet için aktarma yapılamayacağı” hükme bağlandığından, alınan kararın mevzuata uygun olmadığı, Anayasa Mahkemesinin 18.01.2007 tarih ve E:2005/32, K:2007/3 sayılı kararı ile değişik 5302 sayılı Kanunun 15. maddesinin 2. fıkrasına uygun olarak işlem yapılmak üzere Antalya Valiliği Mahalli İdareler Müdürlüğünün 10.12.2010 tarih ve 24636 sayılı yazısı ile İl Genel Meclisi Başkanlığına iade edilen konuyla ilgili Plan ve Bütçe Komisyonu raporunun görüşülmesi.

38- İl Genel Meclisinin 03.11.2010 tarih ve 732 sayılı kararında; İlimiz Serik İlçesine bağlı Hasdümen Köyüne Menfez yapımı için ayrılan 40.000 TL ödeneğin yetersiz olması nedeni ile Serik İlçesine ait Tekke Köyünün köprü yapımında kullandırılmak üzere aktarılmasının uygun bulunduğu hususundaki kararın incelenmesi neticesinde; Mahalli İdareler Bütçe ve Muhasebe Yönetmeliğinin 36. maddesi (ç) bendinde "Projeli yatırımlar içerisinde bulunan bir ödeneğin başka bir hizmet için aktarma yapılamayacağı" hükme bağlandığından, alınan kararın mevzuata uygun olmadığı, Anayasa Mahkemesinin 18.01.2007 tarih ve E:2005/32, K:2007/3 sayılı kararı ile değişik 5302 sayılı Kanunun 15. maddesinin 2. fıkrasına uygun olarak işlem yapılmak üzere Antalya Valiliği Mahalli İdareler Müdürlüğünün 10.12.2010 tarih ve 24637 sayılı yazısı ile İl Genel Meclisi Başkanlığına iade edilen konuyla ilgili Plan ve Bütçe Komisyonu raporunun görüşülmesi.

39- İl Genel Meclisinin 25.11.2010 tarih ve 890 sayılı kararında; İlimiz Gazipaşa ilçesi Hasdere Köyü Taşköprü, İncirlisu ve Doğanderesinde bulunan evlere içmesuyu işi için ayrılan 60.000 TL ödeneğin, köyün yerleşim yeri ünitesi olmadığı için kullanılamayacağından, Gazipaşa İlçesi Karalar köyü içmesuyu inşaatı işine aktarılmasının uygun bulunduğu hususundaki kararın incelenmesi neticesinde; Mahalli İdareler Bütçe ve Muhasebe Yönetmeliğinin 36. maddesi  (ç) bendinde "Projeli yatırımlar içerisinde bulunan bir ödeneğin başka bir hizmet için aktarma yapılamayacağı" hükme bağlandığından, alınan kararın mevzuata uygun olmadığı, Anayasa Mahkemesinin 18.01.2007 tarih ve E:2005/32, K:2007/3 sayılı kararı ile değişik 5302 sayılı Kanunun 15. maddesinin 2. fıkrasına uygun olarak işlem yapılmak üzere Antalya Valiliği Mahalli İdareler Müdürlüğünün 10.12.2010 tarih ve 24638 sayılı yazısı İl Genel Meclisi Başkanlığına ile iade edilmiş olup, konunun yeniden Mecliste görüşülerek değerlendirilmesi teklifi ile ilgili Plan ve Bütçe Komisyonu raporunun görüşülmesi.

40- İl Genel Meclisinin 24.11.2010 tarih ve 874 sayılı kararında; İlimiz Serik İlçesi Deniztepesi Köyü içmesuyu yapımı için ayrılan 25.000 TL ödeneğin Serik İlçesi Akbaş Köyü içmesuyu Gücükler mahallesi içmesuyu işinde kullanılmak üzere aktarılmasının uygun bulunduğu hususundaki kararın incelenmesi neticesinde; Mahalli İdareler Bütçe ve Muhasebe Yönetmeliğinin 36. maddesi (ç) bendinde "Projeli yatırımlar içerisinde bulunan bir ödeneğin başka bir hizmet için aktarma yapılamayacağı" hükme bağlandığından, alınan kararın mevzuata uygun olmadığı, Anayasa Mahkemesinin 18.01.2007 tarih ve E:2005/32, K:2007/3 sayılı kararı ile değişik 5302 sayılı Kanunun 15. maddesinin 2. fıkrasına uygun olarak işlem yapılmak üzere Antalya Valiliği Mahalli İdareler Müdürlüğünün 10.12.2010 tarih ve 24639 sayılı yazısı ile İl Genel Meclisi Başkanlığına iade edilen konuyla ilgili Plan ve Bütçe Komisyonu raporunun görüşülmesi.

41- İl Genel Meclisinin 27.11.2010 tarih ve 933 sayılı kararında; İlimiz Serik İlçesi Kadriye Belediyesinde çok amaçlı spor kompleksi yapımı için ayrılan 100.000 TL ödeneğin, Serik İlçesi Kapalı Spor Salonu bakım onarımı ve trübünün üzerinin kapatılması işine aktarılmasının uygun bulunduğu hususundaki kararın incelenmesi neticesinde; Mahalli İdareler Bütçe ve Muhasebe Yönetmeliğinin 36. maddesi (ç) bendinde "Projeli yatırımlar içerisinde bulunan bir ödeneğin başka bir hizmet için aktarma yapılamayacağı" hükme bağlandığından, alınan kararın mevzuata uygun olmadığı, Anayasa Mahkemesinin 18.01.2007 tarih ve E:2005/32, K:2007/3 sayılı kararı ile değişik 5302 sayılı Kanunun 15. maddesinin 2. fıkrasına uygun olarak işlem yapılmak üzere Antalya Valiliği Mahalli İdareler Müdürlüğünün 10.12.2010 tarih ve 24640 sayılı yazısı ile İl Genel Meclisi Başkanlığına iade edilen konuyla ilgili Plan ve Bütçe Komisyonu raporunun görüşülmesi.

42- Dilek ve Temenniler                                                                                                                                                          

43-Kapanış.                            

 

 

                                                                                   Av. Cavit ARI

                                                                             İl Genel Meclis Başkanı

 

 

Bu haber 5154 defa okunmu?tur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

TOPLUMSAL YAŞAM

YEGANE YOL

YEGANE YOL SOSYALİZM DÜNYAYI KURTARMAMIZI SAĞLAYACAK YEGANE YOLDUR...

"BİRDE UTANMADAN 'BELEDİYE BAŞKANLIĞI' İSTİYORLAR"

"BİRDE UTANMADAN 'BELEDİYE BAŞKANLIĞI' İSTİYORLAR"
********FARKIN NE****************23 Şubat 2014

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

ANKET

sence; KALAMAR TAVA MI MEZE Mİ?


Tüm Anketler

GOOGLE TERCÜMECopyright © 2005-2012 www.likyahaber.net Tüm hakları acaip bir şekilde saklanmıştır. Kopye eden fena olur!... demedi demeyin... editör-özer yılmaz/elk.mühendisi-yıldız teknik üniv. POSTA ADRESİMİZ; haber@likyahaber.net
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapy: MyDesign Haber Sistemi


porno izle