tahsin (0) 02 Aralık 2011, 12:10 Yöneticiye Bildir +1  -1
fıkra güzel.. ama konuya uymadı Hasan bey. Herkes aynı şeyi (Mustafa Kemal'in tek askeri benmiyim) diye düşünürde bir kenara çekilirse ne olur bu memleketin hali. dimi.
Fikri Sivri (+5) 22 Kasım 2011, 21:21 Yöneticiye Bildir +1  -1
Ö.S.K.'dan bi nane olmaz. 1/25.000 lik plan yapmak bi tarafa bu planın ne anlama geldiğini anlayana kadar seçimler gelir. çaycıdan beklenen iyi çay yapmasıdır. sağolsun çaylar güzel. deve kuşu ne kuştur ne de deve. para biriktirmeye devam etsin o.
ahmetbeğen (0) 21 Kasım 2011, 22:51 Yöneticiye Bildir +1  -1
daha önce yazmış olduğunuz yazınızda aramızda çatlak yok yazmıştınız. ben inanmayıp acizane yorumda bulunmuştum.ama görüyorumki brakın çatlağı kopmabile olmuş. başkan chp den hasan bey yani buyazının sahibi chp kalkan belediyesi 1 numara meclis üyesi. aynı zamanda başkan yeni seçilince meclisde devlet kurumlarında çalışmış en deneyimli üyesi. kalkan belediyesinin iki yıllık görev zamanında başkanın güvenip vekil braktığı şahsiyet.. aklım almıyor sadece merakımdandır.acaba ne olduda ikiyıl kanka olan başkan ve 1 nolu meclis üyesi başkanın odasında veya herhangi bir restorandaatıştırırkenkonuşup tartışılması kereken sorunları.basın aracılığıyla şikayet eder duruma gelmişlerdir. sayın hasan bey yukarıdaki yazınızı belki yanliş anlam yüklemiş olabilirim diye üç kez okudum. şunumu demek istiyorsunuz. ben her sorunun doğru cevabını başkana ve encümenlere anlatıyorum . başkan beni takmıyor. çok hızlı bir şeki,lde hemen ihale yapalım bu iş bitsin. ama anımsıyorum. önce zamanın birinde sizinde imzanız olan bir çalişma aceleden yaptınız. ama hızlı çalışma hatalı işlem getirdi.gri vitese almak zorunda kaldınız . belki sayın başkan düşünüyordur hasanbey yasamada hiçbir sorumluluğu yok çünki önceki yazınızda öyle yazmıştınız..ekiden bir düşünüp bir yapıyordum ama arkam bozulmaya başlamış ben yinede tedbirli olayımbbeş düşünüp dört tanışıp üç kontrol edip birsefer meclise götürüp karar alayım bilmem anlatabildimmi. sayın hasanbey defne hüseyin lakaplı hüseyin sertçeliği tanırsınız. bende iyi tanırım ve iyibir siyasetçi olduğuna inanırım. malumunuzdur ben bir ülkücü oise sosysl demokrattır siyasi sohbetlerimiz boldur kendisiyle .bir sohbet esnasında kendisine neden chp de siyaset yaptığını sorduğumda chpde herzaman kazan kaynar hareketi boldur demişti sizin yazınızı okuyunca onu hatırlayıp dostlarla pylaşayımdedim. bilmem birşeyler anlatabildimmi. srunuza ben belediye başkanı olsam diyerek bir cevapvermek istiyorum. sonsuz müsahamalarınıza sığınarak.          cevabım şu olrdu soruşturmalardan kurtulup kafamımkaşıyacak zaman bulduğum zaman .saygılar sunarım