OSMAN DURAN BAŞKAN'LA YEMEKTEYDİ...


Açıklama: Gece sonunda, sendika üyelerinin hep birlikte hatıra fotoğrafı da çektikleri dayanışma yemeğinde; Kalkan Belediyesi Fen İşleri Müdürü Osman Duran'ın Akaydın'la Ülke meseleleri, ABD Emperyalizmi, Yerel Yönetimler ve Dünya Devrimler tarihi üzerine yaptıkları keyifli sohbetleri dikkatlerden kaçmadı.
Kategori: KALKAN HABERLERİ
Eklenme Tarihi: 08 Ocak 2013
Geçerli Tarih: 26 Ocak 2021, 08:50
Site: Likya Haber Gazetesi, Kalkan, Kaş Antalya Haberler
URL: http://www.likyahaber.net/haber/haber_detay.asp?haberID=3543OSMAN DURAN BAŞKAN'LA YEMEKTEYDİ...

TÜM BEL-SEN BİRLİK VE DAYANIŞMA YEMEĞİ DÜZENLEDİ...


Kamu Emekçileri Konfederasyonu'nun 17'incisi, Tüm Bel-Sen'in ise 22'inci kuruluş yılı nedeniyle Belediye çalışanları Birlik ve Dayanışma Yemeği düzenledi.

Mustafa Akaydın ve Osman Duran      

Düzenlenen Dayanışma yemeğine emek ve demokrasi güçlerinin temsilcilerinin yanı sıra, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, Kalkan Belediyesi Fen İşleri Müdürü Osman Duran, Çamyuva, Manavgat Belediye Başkanları ve çok sayıda Tüm Bel Sen üyeleri katıldı.

Çoşku içinde geçen yemekte yapılan konuşmalarda; Tüm Bel Sen’in sendikal haklar ve demokrasi mücadelesinde baskı ve engellemelerle geçen 22 yılını geride bıraktıklarına işaret edildi. Baskıların emekçileri yıldırmadığı hatta emek mücadelesine olan inancı daha da pekiştirdiği ve ilk günkü inanç ve kararlılıkla sürdürdükleri belirtildi.

Gece sonunda, sendika üyelerinin hep birlikte hatıra fotoğrafı da çektikleri dayanışma yemeğinde; Kalkan Belediyesi Fen İşleri Müdürü Osman Duran'ın Akaydın'la Ülke meseleleri, ABD Emperyalizmi, Yerel Yönetimler ve Dünya Devrimler tarihi üzerine yaptıkları keyifli sohbetleri dikkatlerden kaçmadı.


Şubeden görüntüler için videoyu tıklayınız...;