MUSTAFA ŞALVARLI'NIN BABASI VEFAT ETTİ


Açıklama: Mustafa Şalvarlı ve İbrahim Şalvarlı'nın babası Kemal Şalvarlı yakalandığı amansız hastalıktan kurtulamayarak bu gün sabaha karşı 02.00 sıralarında Kalkan'da vefat etti.
Kategori: KALKAN HABERLERİ
Eklenme Tarihi: 31 Aralık 2012
Geçerli Tarih: 26 Şubat 2021, 09:14
Site: Likya Haber Gazetesi, Kalkan, Kaş Antalya Haberler
URL: http://www.likyahaber.net/haber/haber_detay.asp?haberID=3528


MUSTAFA ŞALVARLI'NIN BABASI VEFAT ETTİ

Kemal Şalvarlı

Mustafa Şalvarlı, İbrahim Şalvarlı, Şerife ve Ali Şalvarlı'nın babası Kemal Şalvarlı (84) yakalandığı amansız hastalıktan kurtulamayarak bu gün sabaha karşı 02.00 sıralarında Kalkan'da vefat etti.


Kemal Şalvarlı Bezirgân doğumlu olup, Kalkan'ın sevilen esnaf ve siyasetçilerinden, Serbest Muhasebeci, Kalkan Belediyesi Eski Meclis Üyesi, Belediye Başkanı ve Antalya Milletvekili Adayı Mustafa Şalvarlı'nın, Yeşilköy Hilmi Toksoy İlköğretim Okulu Sınıf Öğretmenlerinden İbrahim Şalvarlı'nın babası idi.

İbrahim ŞalvarlıMustafa Şalvarlı

Kemal Şalvarlı'nın Cenazesi, havanın yağmurlu olmasına rağmen Kalkan ve çevre Köylerden katılan kalabalık bir cemaat ile bu gün ikindi namazına müteakip, Kalkan Mustafa Özgen Cami’sinde kılınan cenaze namazından sonra Kalkan Mezarlığında toprağa verildi.

Cenaze sonrası Eski Belediye Başkanlarından Mustafa Şalvarlı ve Ailesi, Belediye önünde aralarında Ak Parti Kaş İlçe Başkanı, İlçe Yönetici ve İdari Müdürlerinin, Çevre Belde Belediye Başkanları, Kalkan ve Kaş Siyasi Parti temsilcilerinin, Kamu kurum ve Kuruluş temsilcileri, eş, dost, akraba ve kalabalık bir vatandaş topluluğunun taziyelerini kabul etti.Haber & Fotoğraf; Özer Yılmaz / kalkan

(Kemal Şalvarlı'nın Fotoğrafı; Sinan Kadılar)