KALKAN'DA ÖZEL BİR MASAJ SALONU...


Açıklama: Kalkan'ın en eski ve kurumsal Turistik tesilerinden biri olan Pirat Otel bir ilke imza attı.
Kategori: KALKAN HABERLERİ
Eklenme Tarihi: 09 Mayıs 2010
Geçerli Tarih: 17 Kasım 2019, 07:46
Site: Likya Haber Gazetesi, Kalkan, Kaş Antalya Haberler
URL: http://www.likyahaber.net/haber/haber_detay.asp?haberID=1099


KALKAN'DA ÖZEL BİR MASAJ SALONU...


UZAK DOĞU MASAJI...

Kalkan'ın en eski ve kurumsal Turistik tesislerinden biri olan Pirat Otel bir ilke imza attı.

Kalkan Pirat Otel, Otele gelen müşterilerine ve Kalkan'da konaklayan misafirlere Uzak Doğu masajı, Çamur banyosu aktivitelerinin yapıldığı Pirat Otel Sultan isimli Hamamını Kalkan turizminin hizmetine sundu.


Pirat Otel Sultan Hamam'ında, Çamur banyosu, Uzak doğu masajı, Bali Masajı ve Thai Masajları yapılıyor. Ayrıca bayanlara özel selüloit masajının yapıldığı belirtildi.

İşletmenin Sorumlu Müdürü Seçkin KÜÇÜKER, Çamur banyosunda kullanılan materyallerin Dalaman'dan getirildiğini belirtti. Pirat Otel Sultan Hamam Müdürü Seçkin KÜÇÜKER; "İşletmemiz, profesyonel kadrolarımızla, steril ortamlardaki materyallerle gerçekleştirilmektedir. Örneğin; çamur banyosunda kullandığımız kil ve diğer malzemeler, Muğla Dalaman'dan ve Sağlık Bakanlığı Onaylı Kilden oluşmaktadır." dedi.


İşletmedeki masaj ve diğer aktivitelerin, bizzat Endonazya ve Uzak Doğu ülkelerinden transfer edilen her biri alanlarındaki uzman kadrolarca hizmet verildiğini belirten KÜÇÜKER; "Yağlı yapılan Bali Masajı ya da Yağsız uygulanan Thai Masajının vücut sağlığında önemli etken aktivitelerdendir. Müşterilerimize hangi masaj uygulamasının yapılması gerektiğini, hangisinin hangi faydalar sağlayacağı öneri şeklinde anlatılmakta, profesyonellerimizce en uygunu önerilmektedir." dedi.


Pirat Otel Sultan Hamam'ına bölge halkının ve turistlerin gruplar halinde rağbet etmesinin yanında, Meşhur Sanatçılardan İsmail YK, Seda SAYAN, Ahmet GÜLHAN ve Yalçın GÜLHAN'da hamamın müdavimleri arasında yer alıyor.